Prajete si ovládnuť YouTube
a využiť jeho marketingový potenciál naplno?

Mám niečo presne pre Vás...

Živý Kurz (Online formou): YouTube Tajomstvá

Odhaľte najlepšie postupy a stratégie, ako vybudovať úspešný YouTube kanál, ktorý bude efektívne šíriť Vaše posolstvo do sveta a prinášať Vám nových skvelých zákazníkov

Kurz sa koná len 2 x do roka. Najbližší termín nájdete nižšie.

Získajte za 1 deň 7 ročné skúsenosti

Kurzom Vás prevedie zakladateľ VIDEO ACADEMY, František Kozáček

František Kozáček Video Academy

Známym faktom je, že ľudia si dnes na internete radšej pozrú video ako prečítajú text. Video sa tak stáva najžiadanejšou formou obsahu na internete a YouTube je miestom číslo jeden, kam ľudia chodia videá pozerať.

Pozývam Vás do zákulisia YouTube, kde Vám odhalím tajomstvá, ako strategicky zvyšovať sledovanosť svojich YouTube videí, počet odberateľov vo svojom YouTube kanáli, a tiež aj to, ako efektívne predávať vďaka YouTube videám.

Najbližší termín | Piatok 11.02.2022 | u Vás doma

Pozor: Kapacita kurzu je obmedzená na 12 miest. Je to z dôvodu, aby som sa mohol účastníkom aj individuálne venovať. 

Z dôvodu Covidu bude kurz online formou. Nemusíte teda nikam chodiť a celý kurz môžete absolvovať z domu, zo svojej kancelárie, odkiaľkoľvek...

Pre koho je kuz určený? Kurz je ideálny pre Vás, ak so svojim osobným, alebo firemným YouTube kanálom práve začínate resp. ak o štarte kanála zatiaľ len uvažujete. Pozrite si nižšie, čo presne na kurze získate.

Čo získate na kurze YouTube Tajomstvá?

 • Klúčové informácie, ktoré by ste mali poznať ešte pre tým, ako začnete YouTube naplno využívať
 • Stratégiu, ktorá dokáže 70 x zlepšiť výkon
 • Konkrétny postup, ako profesionálne nastaviť svoj YouTube kanál
 • Skvelé tipy, ako efektívne generovať príjem vo svojom YouTube kanáli
 • Najlepšie stratégie, ako získavať čo najviac pozretí a čo najviac odberateľov vo svojom YouTube kanáli
 • Overený postup, ako tvoriť pútavé videá, ktoré prilepia Vašich divákov k obrazovkám
 • Praktické odporúčania, ako si vybrať vhodnú kombináciu video vybavenia, aby Vám pri točení videí všetko správne fungovalo
 • Tajomstvá budovania skvelej komunity okolo Vášho YouTube kanálu
 • Uvidíte, čo zaujimavé Vám prezradí YouTube Analytics o Vašich videách a Vašom kanáli
 • Power Tip na záver: Ako tvoriť videá Super Rýchlo
 • Priestor na získanie okamžitej odpovede na všetky Vaše otázky
 • Príjemne a efektívne strávený deň so skvelými ľuďmi
 • a mnoho ďalšieho...

Získajte za 1 deň 7 ročné skúsenosti

Pozrite si nižšie moje výsledky, z ktorých môžete profitovať aj Vy...

Z 0 na 30.000+ odberateľov

YouTube kanál VIDEO ACADEMY som vybudoval z nuly a dnes už má viac ako 30.000 skvelých odberateľov. Na kurze Vám ukážem presný postup, ako som to dosiahol, a tiež aj to, ako môžete rovnaký postup využiť aj Vy.

VIDEO ACADEMY - 30 tisic odberatelov na YouTube

Zároveň na kurze uvidíte, ako postupy a stratégie, ktoré využívam môžete perfektne využiť nie len na Slovensku, alebo v Čechách, ale aj na VEĽKOM svetovom YouTube. Pozrite si vo videu výsledky z môjho globálneho YouTube kanála, ktorý budujem

Milióny pozretí a stovky tisíc odberateľov

Poskytujem YouTube poradenstvo desiatkam kanálov rôznych veľkostí v rôznych vertikálach. Mám tak fantastický prehľad o tom, čo funguje od malých kanálov až po kanály s miliónmi pozretí mesačne. A aby som uviedol aj konkrétne výsledky, tak napríklad s kanálom Spievankovo, ktorý osobne spravujem dosahujeme aktuálne rekordné výsledky. Viac ako 58 miliónov pozretí mesačne a zároveň kanál už prekonal hranicu 600 tisíc odberateľov.

Na kurze Vám odovzdám moje skúsenosti, čo na YouTube funguje najlepšie, a tiež aj to, ako to môžete využiť vo svojom YouTube kanáli.

Spievankovo - vysledky na YouTube

Videá na prvých priečkach v Google

Google je prvý najväčší vyhľadávač na svete. Hneď na druhom mieste je YouTube. Mnohé videá z VIDEO ACADEMY, a tiež aj videá mojich klientov sa umiestňujú na popredných priečkach vo vyhľadávaní na YouTube, ale aj v Google. Na kurze Vám prezradím konkrétne postupy a stratégie ako získavať zdarma masívnu cielenú návštevnosť z vyhľadávania.

Otestujte to! Napíšte do Google alebo YouTube napríklad frázu "program na strihanie videa"  :)

Tisícky pozitívnych komentárov

Jeden z veľmi dôležitých prvkov pri budovaní YouTube kanála je budovanie skvelej komunity. Každý odberateľ v kanáli, každé jedno pozretie videa, nie je len číslo. Za každým číslom sa skrýva konkrétny človek. V kanáli VIDEO ACADEMY môžete nájsť tisíce lajkov a tisíce pozitívnych komentárov od nadšených divákov. Na kurze Vám odhalím tajomstvá, ako budovať komunitu okolo svojho YouTube kanálu, a priťahovať tak do svojho kanála úžasných ľudí.

Know-how zdieľam zrozumiteľne

Svoje skúsenosti, ako efektívne využívať YouTube zdieľam tiež aj na rôznych tréningoch, workshopoch či marketingových konferenciách. V drvivej väčšine prípadov mám po mojich vystúpeniach od ľudí skvelú spätnú väzbu, takže verím, že tento kurz má potenciál stať sa jedným z najlepších na akých ste doteraz boli. :)

Aké sú hlavné výhody tohto kurzu?

 • Garantujem Vám, že toto je najlepší kurz zameraný na YouTube na Slovensku a v Čechách
 • Pôjdeme od základov až po pokročilé stratégie a všetko uvidíte na konkrétnych príkladoch priamo z praxe
 • Spoznáte najnovšie novinky a vychytávky na YouTube a dozviete sa tiež, ako ich môžete čo najlepšie využívať
 • Uvidíte, čo presne na YouTube funguje a čo vôbec nie, vďaka čomu získate konkurenčnú výhodu
 • Budete medzi prvými s ktorými sa podelím aj o výsledky z globálneho YouTube kanálu, ktorý práve rozbieham v angličtine. A sú to veľmi zaujímavé čísla a informácie.
 • Počas celého dňa mi môžete klásť otázky, na ktoré ihneď dostanete odpoveď

A k tomu nič neriskujete...

Ak nebudete spokojný, vrátim Vám paniaze.

100% Garancia Kvality

Ako na každý môj kurz, tak aj na tento sa vzťahuje 100% garancia vrátenia peňazí. Pokiaľ nebudete s kurzom spokojný, tak Vám jednoducho vrátim peniaze. To je férová dohoda, nie? :)

A čo hovoria o tomto kurze absolventi?

Kurz maximálne naplnil moje očakávania, pretože jasne poukázal na to, že ak chcem aby mala moja práca, stávený čas a investované peniaze do VIDEA význam, potrebujem začať budovať svoj kanál strategicky od prvého videa. Najviac sa mi páčila uvoľnená priateľská atmosféra a ochota pri riešení individuálnych pripomienok, či otázok od účastníkov.
Daniel ČmelTréner žien
Ďakujem za úžasný kurz. Už niekoľko rokov tvorím video kurzy k Excelu a od začiatku premýšľam aj nad publikovaním na YouTube. Nechcela som sa do toho len tak bezhlavo pustiť, lebo mi bolo jasné, že je za tým množstvo „drobností“, ktoré pomôžu k väčšiemu úspechu. A samozrejme som sa nemýlila. Na Tvojom kurze, František, som sa dozvedela množstvo praktických informácií k tomu, ako postupovať, na čo si dávať pozor, čo nastaviť, čo sledovať... Sama by som na to asi nikdy neprišla. A keby aj áno, tak by to trvalo veľmi dlho. No radšej sa to rýchlo naučím rovno od odborníka a svoj čas budem venovať tomu, v čom som odborníkom zasa ja :) Postupne Tvoje rady začnem zavádzať do praxe a už teraz sa teším na výsledky. Ešte raz ďakujem a som nesmierne rada, že som sa mohla kurzu zúčastniť.
Zuzana PogranováExcelujme s Excelom
YouTube je ten nástroj, ktorý spája ľudí a Františkove školenie ma posunulo o veľký krok ďalej ako jednoducho osloviť čo najširšie obecenstvo na českom a slovenskom trhu. Napriek tomu, že už rok napredujem s mojim kanálom, získal som ďalšie nové poznatky a tipy ako sa ešte viac zlepšiť. Mám nad čím rozmýšlať. Kurz splnil moje očakávania a určite ho odporúčam. Okrem vysokej odbornosti kurzu sa mi veľmi páčila celková priateľská atmosféra a pozitívna energia a optimizmus Františka :-)
Július BuchelKrypto Online Svet
Františku, moc díky za Tvoje školení, byl jsem velmi nadšený a moc mi Tvé informace pomohli. Více jak 13 let pracuji v realitách a Tvé znalosti mi pomohli více se ponořit do problematiky videomarketingu. Získal jsem praktické a naprosto konkrétní informace, jak vylepšit YouTube kanál. Vážím si Tvé práce!
Jaroslav ŠafaříkBydlení na doporučení

A toto sú skvelé partie absolventov, ktorí sa kurzu už zúčastnili.

Prídáte sa najbližšie aj Vy?

Kedy a kde sa najbližší kurz uskutoční?

Vidíme sa: 11.02.2022 (piatok) od 9:00 - 17:00 u Vás doma

YouTube Tajomstvá - Kurz -ONLINE

Všetky ďalšie organizačné informácie o kurze, dostane každý účastník k dispozícii mailom po registrácií.

Prihláste sa už dnes

Kapacita kurzu je obmedzená na 12 miest

Cena za účasť na tomto živom celodennom kurze - YouTube Tajomstvá

Tak čo? Pridáte sa aj Vy? :)

Vyplňte prosím svoje údaje nižšie, zrealizujte platbu a získajte najlepšie postupy a stratégie, ako vybudovať úspešný YouTube kanál.

Teším sa na stretnutie s Vami :)

Máte otázky?
Pýtajte sa. Všetky otázky Vám rád zodpoviem

František Kozáček
E-mail: frantisek@videoacademy.sk
Tel: +421 917 987 804