O VIDEO ACADEMY:

VIDEO ACADEMY je tu pre Vás!

Pomáhame lídrom v rôznych oblastiach šíriť ich hodnotné posolstvá do
sveta, vďaka on-line videu, aby mohli efektívnejšie meniť tento svet k lepšiemu.

Veríme, že najlepší spôsob, ako to urobiť nie je len v tom uverejňovať
skvelé videá na YouTube, ale hlavne v tom, robiť to celé strategicky.

VIDEO ACADEMY spolupracuje s lídrami od podnikania až po tretí sektor a pomáha im tak dosahovať výsledky, ktoré od videa a video marketingu očakávajú.

A radi pomôžeme aj Vám. 

Pridajte sa: YouTube | Facebook | LinkedIn 

 

workshop Brno František Kozáček

FRANTIŠEK KOZÁČEK - zakladateľ VIDEO ACADEMY

V roku 2012 som založil svoj prvý YouTube kanál EnjoyEmotions a prvé videá som začal točiť doma v obývačke. Jediné čo som vtedy mal bola tréma a požičaný foťák od kamošky. :) 

Od vtedy som prešiel dlhú cestu zisťovania čo vo videách funguje a čo vôbec nie.

Vytvoril som viac ako 500 videí a moje najsledovanejšie video v kanály EnjoyEmotions má v čase keď píšem tento text viac ako 43.000 pozretí.

Práve tento môj prvý YouTube kanál EnjoyEmotions bol takým mojím pieskoviskom, kde som sa učil točiť videá, testoval rôzne stratégie a tiež aj urobil kopec zbytočných chýb. Školné! :)

A preto som založil VIDEO ACADEMY, aby čo najviac lídrov na Slovensku aj v Čechách už nemuselo ísť cestou pokus – omyl a robiť rovnaké chyby, ako som urobil ja.

Jednoducho, aby ste mohli zobrať a okamžite použiť len to čo vo videách funguje a efektívne tak prinášať pozitívne zmeny do života ľudí vďaka videu.

VIDEO ACADEMY som založil, pretože verím, že svet môže byť lepší! Verím, že na Slovensku aj v Čechách je veľa dobrých lídrov, ktorých posolstvo by mal svet vidieť.

A preto intenzívne pracujem na tom, aby každý jeden dobrý líder mal k dispozícií špičkové know-how ohľadne on-line videa a mohol tak efektívne šíriť svoje posolstvo do sveta a meniť ho tak k lepšiemu.

Z tohto dôvodu zdieľam svoje skúsenosti ohľadne YouTube marketingu či už v YouTube kanále VIDEO ACADEMY, v eBooku YOUTUBE STRATEGY, alebo na mojich tréningoch, workshopoch či marketingových konferenciách, na ktorých vystupujem.Spolupracujem tiež s väčšími firmami, jednotlivcami, ale aj organizáciami z tretieho sektoru a pomáham im tak naplno využiť jeden z najlepších marketingových nástrojov na tejto planéte.

YouTube!

Zároveň je pre mňa veľkou cťou, že ste prišli na stránku VIDEO ACADEMY a môžem tak pomôcť aj Vám a byť tak aspoň malou súčasťou tej veľkej pozitívnej zmeny, ktorú svojim hodnotným posolstvom prinášate.

Som tu pre Vás!

František Kozáček :)

Pridajte sa: Facebook | LinkedIn 


PS: Milujem život! Radosť, úsmev, cestovanie, hory, krásne výhľady, skvelé jedlo, veselých ľudí a pozitívny pohľad na svet. :) Mojimi najväčšími hodnotami sú viera, nádej a láska; no najväčšia z nich je láska. :)