VIDEO BLOG

Sledujte každú stredu nové video

VIDEO ACADEMY - Globalny YouTube kanal

VEĽKÉ ODHALENIE !! Toto je globálny YouTube kanál, ktorý budujem

Veľmi sa teším, že sa opäť po dlhšej dobe môžeme stretnúť aj takto cez video. Možno viete, že už nejaký čas budujem kanál na veľkom, globálnom, anglickom YouTube. Zároveň v predchádzajúcich videách som vám sľúbil že keď príde ten správny čas, tak vám tento môj YouTube kanál predstavím a zároveň ukážem aj presne čísla, aby ste mali vhľad aj...

Necakane rozlucenie

Nečakané rozlúčenie!

Pozrite si moje dôvody, prečo som sa po dlhom rozhodovaní nakoniec rozhodol dočasne pozastaviť pravidelné stredňajišie uverejňovanie nových videí v kanáli VIDEO ACADEMY.

Vianocny pozdrav

Vianočný pozdrav pre každého jedného z vás :)

Želám Vám nádherné a požehnané Vianoce a úžasný Nový rok 2019. Zároveň ďakujem za skvelú priazeň v roku 2018 a veľmi sa teším na stretnutie s Vamiv Novom roku 2019. Najbližšie video bude zverejnené 16.01.2019.

Najpopulárnejšie videa na YouTube

Najpopulárnejšie videá na YouTube za rok 2018. Pozrite si aktuálne rebríčky

Chcete vedieť ktoré videá boli na YouTube najpopulárnejišie v roku 2018. Pozrite si ich tu.

Globalny YouTube Kanal

Zapojiť sa da už len do 10.12. Potom štartujeme!

Pripravuje sa niečo VEĽKÉ! Pridáte sa aj Vy?

Hľadám možno práve Vás...

Hľadám možno práve Vás…

Pripravuje sa niečo VEĽKÉ! Pridáte sa aj Vy? Pozrite si všetky detaily priamo vo videu a teším sa na našu prípadnú spoluprácu.

Ako rásť na YouTube rýchlejisie

Nový spôsob ako odhaliť najvýkonnejšie videa a rásť tak na YouTube rýchlejšie

Chcete poznať nový spôsob, ako môžete odhaliť najvýkonnejšie videa vo svojom kanáli a rásť tak na YouTube rýchlejšie? A hneď vám prezradím, že vôbec to nemusia byt videá s najväčším množstvom pozretí. Rozhodujúce pre YouTube je niečo iné. Poďte sa na to pozrieť.

najhľadanajisia fráza na youtube

Ktorá je NAJHĽADANEJIŠIA FRÁZA na YouTube a ako ju môžete strategicky využiť pri budovaní kanálu

Chcete vedieť, ktorú frázu ľudia na YouTube vyhľadávajú najčastejšie a ako to môžete strategicky využiť pri budovaní kanálu na YouTube? Pozrite si toto video a získate odpovede už za chvíľku.

Ako zarobiť peniaze vďaka Affiliate

Na YouTube vďaka svojim videám môžete zarábať peniaze viacerými spôsobmi. Jeden z nich je Affiliate. Pozrite si čo to affiliate presne je a ako vďaka affiliate môžete pohodlne zarábať peniaze.

Premiéry na YouTube – Čo to je a ako fungujú

YouTube pred nedávnom sprístupnil ďalšiu novu funkciu. Premiéry na YouTube. Pozrite si ako premiéry na YouTube fungujú a ako ich môžete vo svojom YouTube kanáli využívať aj vy.

  • Kategórie:
  • Živý Kurz YouTube Tajomstvá
  • Osobná YouTube Konzultácia